Hotdog magazin RSS: IDÉZETEK http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin hu-HU Mon, 20 Feb 2017 20:34:07 +0100 Helló, idegen :) http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/hello-idegen Thu, 19 Feb 2009 19:50:00 +0100 doribaby9610 http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/hello-idegen Demi Kirschner http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/demi-kirschner Mon, 19 Sep 2016 15:10:00 +0200 doribaby9610 http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/demi-kirschner Leiner Laura http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/szerelmes-idezetek/leiner-laura-8 Mon, 19 Sep 2016 15:10:00 +0200 doribaby9610 http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/szerelmes-idezetek/leiner-laura-8 Ki ismeri fel, miből idézek? :) http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/dalszovegek/ki-ismeri-fel-mibol-idezek Mon, 19 Sep 2016 15:10:00 +0200 doribaby9610 http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/dalszovegek/ki-ismeri-fel-mibol-idezek szerintetek? http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/szerintetek Mon, 19 Sep 2016 15:10:00 +0200 doribaby9610 http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/szerintetek életigazság http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/eletigazsag Mon, 19 Sep 2016 15:10:00 +0200 doribaby9610 http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/eletigazsag Marge - Váratlan nyár http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/dalszovegek/marge-varatlan-nyar Sun, 03 Apr 2016 22:00:00 +0200 Elmentél
Csak a szél suhan át a parti fákon,
Eltűntél
Csak a szél marad mint egy régi álom aztán,
Megjöttél
És a fény elömlött a láthatáron,
Egy váratlan nyáron.

Azt hittem, hogy mindent láttam
Hogy egyszemélyes lesz a sátram
És az egyetlen, ami megmarad
Ebből a fesztiválból az a karszalag.


De megjöttél és felfordult minden
Az ég alattam és a föld fölöttem
Nappal alszunk és éjszaka élünk
A hallgatásunkkal is beszélünk. ]]>
doribaby9610 http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/dalszovegek/marge-varatlan-nyar
Samuel Butler http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/samuel-butler Sun, 03 Apr 2016 22:00:00 +0200 doribaby9610 http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/samuel-butler Harper Lee (mellesleg hatalmas igazság) http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/harper-lee-mellesleg-hatalmas-igazsag Sun, 03 Apr 2016 22:00:00 +0200 doribaby9610 http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/harper-lee-mellesleg-hatalmas-igazsag Harper Lee http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/szomoru-idezetek/harper-lee Sun, 03 Apr 2016 22:00:00 +0200 doribaby9610 http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/szomoru-idezetek/harper-lee Vikingek http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/vikingek Sun, 03 Apr 2016 22:00:00 +0200 doribaby9610 http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/vikingek Noszlopi Botond: Mondj valamit http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/szerelmes-idezetek/noszlopi-botond-mondj-valamit Sun, 03 Apr 2016 21:50:00 +0200 hagyd életben
ami hagyható,
egy kis hazugság,
egy fél talpnyi való legyen a vigasz,
ha vigasz kell,
bár nem kell.
mert erősek vagyunk
és eszelősek.
csak az őrült éli túl
ha minden megvadul
körötte s
tények viaszfalát
egy álom szabja át,
ettől lesz erős és
még erősebb.
mondd ezt,
mondd hogy
minden rendben.
mondd, hogy
ne mondjam,
hogy mit mondjál bennem. ]]>
doribaby9610 http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/szerelmes-idezetek/noszlopi-botond-mondj-valamit
Ágh István: Befejező http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/szomoru-idezetek/agh-istvan-befejezo Sat, 27 Feb 2016 21:10:00 +0100 doribaby9610 http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/szomoru-idezetek/agh-istvan-befejezo Oszip Mandelstam: Nem egyhamar leszek még pátriárka http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/oszip-mandelstam-nem-egyhamar-leszek-meg-patriarka Tue, 23 Feb 2016 12:00:00 +0100 doribaby9610 http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/oszip-mandelstam-nem-egyhamar-leszek-meg-patriarka Karinthy Frigyes http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/karinthy-frigyes-9 Tue, 23 Feb 2016 12:00:00 +0100 doribaby9610 http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/karinthy-frigyes-9 Szerb Antal http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/szerb-antal Tue, 23 Feb 2016 12:00:00 +0100 doribaby9610 http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/szerb-antal Hervay Gizella: Két vers http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/szerelmes-idezetek/hervay-gizella-ket-vers Tue, 23 Feb 2016 12:00:00 +0100 doribaby9610 http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/szerelmes-idezetek/hervay-gizella-ket-vers Ludwig van Beethoven http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/szerelmes-idezetek/ludwig-van-beethoven Tue, 16 Feb 2016 12:20:00 +0100 doribaby9610 http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/szerelmes-idezetek/ludwig-van-beethoven Albert Einstein http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/albert-einstein Tue, 16 Feb 2016 12:20:00 +0100 doribaby9610 http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/egyeb-idezetek/albert-einstein Kormányos Sándor- Megvallottam... http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/szerelmes-idezetek/kormanyos-sandor-megvallottam Tue, 16 Feb 2016 12:10:00 +0100 doribaby9610 http://www.hotdog.hu/idezetekmagazin/szerelmes-idezetek/kormanyos-sandor-megvallottam